.::. Lowbed Teknik Özellikleri .::.
 
Lowbed Dorselerin kullanım amacı ve taşıma kapasitesine uygun olarak aşırı yüklemeler de göz önüne alınarak tasarlanmış yüksek mukavemetli çelikten "I" kesitli olarak gaz altı kaynak makineleriyle kaynak konstrüksiyondan imal edilmektedir.

Hava süspansiyonlu olarak 2550 mm – 3300 mm isteğe bağlı değişmektedir. 16 lı grup tandem bağlantılı da ise minimum 3000 mm - 4500 mm aralığında değişmektedir. (* Bu ölçü 17,5 janta göre sağlanabilmektedir.)

Standart olarak pnömatik tahrikli veya hidrolik sistem ile de opsiyoneldir. Pnömatik Rampalar NPI 220 ana malzemesinden çok güçlü üretildiği için eğim ve sehim oluşmaz.

 

Rampalar ilk günkü görünümünde kalır. 1-2 sene sonra rampa yenileme harcamanız olmaz. İşiniz aksamaz. Hidrolik tahrikli rampalar kırmalı da 2500 mm+1500 mm= 4000 mm boyunda yapılmaktadır. Özel dizaynı ile çok mukavemetlidir.

Lowbed Dorselerin platform üstü 4 mm düz veya baklavalı sac, yanlar Kauçuk Taban Malzemesi kullanılmaktadır. Platform üstü kova koyma yeri alttan ilave destekli ve 8 mm kalınlığındadır. Çöküntü yapmaz.