.::. Konteyner Taşıyıcı .::.
 

Konteyner Taşıyıcı Nedir? Konteyner taşınması amacıyla tasarlanan ve imal edilen, iskelet halinde bir şasi ile taşıyacağı konteyner tipine uygun adet ve mesafede enine kroslar ucuna yerleştirilmiş konteyner kilidi bulunduran en az bir dingilli yarı römork aracıdır.

 
   
       
   
             
     
 
Kapasite 27.500, 35.500 ve 43.500 Kg
Uzunluğu 7250 mm (20 Feet), 9500 mm (30 Feet), 12200 mm
Genişlik 2480 mm - 2550 mm
Şasi ST52 Yüksek mukavemetli şasi
Taban Dorse platform malzemesi 3/4 baklavalı sac veya 30 mm reçine kaplı kontraplak
Dingiller 2, 3 ve 4 Dingilli
Süspansiyon  Körük, Tandem veya Makas Süspansiyon
Fren Sistemi EBS Wabco Fren Sistemi
Elektrik Sistem EEC 24 yönetmeliğine uygun
Boya İki kat astar ve iki kat akrilik boya
 

Konteyner taşınması amacıyla tasarlanan ve imal edilen, iskelet halinde bir şasi ile taşıyacağı konteyner tipine uygun adet ve mesafede enine kroslar ucuna yerleştirilmiş konteyner kilidi bulunduran en az bir dingilli yarı römork aracıdır.

Farklı kapasitelere ait, ön orta ve arka uzama seçeneklerine sahip olan,  Şasiler üstün manevra kabiliyeti ve kolay kullanımları sayesinde her türlü liman ortamında müşterilerine rahat ve hızlı kullanım sağlar.

Değiştirilebilir deve boynu, konteyner kilidi, arka kapama sacı kullanım sırasında meydana gelen şasi hasarlarına karşı daha esnek çözümler sunar.

Şaside ve konteyner kilitlerinde kullanılan kataforez kaplama teknolojisi sayesinde her türlü hava ve yol koşulunda mükemmel korozyon direnci gösterir.